Vestum Tomasz WierzbickiWłaścicielem Vestum jest Tomasz Wierzbicki – licencjonowany rzeczoznawca majątkowy nr 7075, pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 24701, inżynier budownictwa posiadający uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeńw specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz tytuł starszego inspektora ds. BHP.

Zajmujemy się wyceną nieruchomości, maszyn, urządzeń i pojazdów. Pracujemy w zakresie związanym z rynkiem nieruchomości – pośrednictwem w obrocie, budownictwem i szkoleniami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, co potwierdzamy zdobytymi kwalifikacjami, licznymi uprawnieniami i pracą zawodową m. in. na stanowisku inżyniera budowy, kierownika budowy i inspektora nadzoru inwestorskiego.

Swoją pasję do budownictwa, maszyn, etatową pracę w tym sektorze, odbycie licznych szkoleń i zdobycie wymaganych uprawnień oraz nieustający rozwój w tym kierunku przerodziliśmy w działalność zawodową tworząc – Vestum.

Jesteśmy członkiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, posiadamy obowiązkowe ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Na bieżąco analizujemy sytuację na rynku nieruchomości i rynku budowlanym oferując Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Począwszy od wyceny nieruchomości np. pod kredyt, przez nadzór budowlany dedykowany w szczególności – profesjonalny nadzór inwestorski dla klienta indywidualnego i sektora samorządowego. Specjalizujemy się również w odbiorach technicznych mieszkań i domów od deweloperów oraz z rynku wtórnego. Odbieraliśmy mieszkania i domy świadcząc usługi na najwyższym poziomie na terenie miasta Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Inowrocławia, Grudziądza, Gdańska i Chojnic.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego naszą działalność, a w szczególności prezentującego czynności dokonywane przy odbiorach domów i mieszkań dla naszych klientów:

https://www.facebook.com/VestumWyceny/videos/556570851445724/

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 501-107-952

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vestum Tomasz Wierzbicki, Piaskowa 20, 87-126 Obrowo, NIP: 8792634048.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Vestum Tomasz Wierzbicki, z siedzibą na ul. Piaskowej 20, 87-126 Obrowo moich danych osobowych w celach marketingowych.

firma vestum