Właścicielem Vestum jest Tomasz Wierzbicki – licencjonowany rzeczoznawca majątkowy nr 7075, pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 24701, magister inżynier budownictwa posiadający uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, uprawnienia do zasiadania w organach nadzorczych spółek Skarbu Państwa oraz tytuł starszego inspektora ds. BHP. Ponadto posiada uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi lub prowadzenia nadzoru inwestorskiego, przy zabytkach nieruchomych, o których mowa w art. 37c ustawy z dnia 23 lipca 2003r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.

Tomasz Wierzbicki zajmuje się wyceną nieruchomości, maszyn, urządzeń i pojazdów. Pracuje w zakresie związanym z rynkiem nieruchomości – budownictwem, pośrednictwem w obrocie i szkoleniami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, co potwierdza zdobytymi kwalifikacjami, licznymi uprawnieniami i pracą zawodową m. in. na stanowisku inżyniera budowy, kierownika budowy  i inspektora nadzoru inwestorskiego.

Swoją pasję do budownictwa, maszyn, znajomość rynku nieruchomości i analizy finansowej, etatową pracę w sektorze budownictwa lądowego, odbycie licznych szkoleń, ukończenie kilku kierunków studiów podyplomowych m.in. z takich dziedzin jak rachunkowość zarządcza, wycena nieruchomości, zarządzanie projektami, zamówienia publiczne, bezpieczeństwo i higiena pracy oraz zdobycie wymaganych uprawnień i nieustający rozwój w tym kierunku przerodził w działalność zawodową tworząc  – Vestum.

Jesteś członkiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, posiadamy obowiązkowe ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Na bieżąco analizuje sytuację na rynku nieruchomości i rynku budowlanym oferując Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Począwszy od wyceny nieruchomości np. pod kredyt, przez nadzór budowlany dedykowany w szczególności – nadzór inwestorski dla klienta indywidualnego i sektora samorządowego. Specjalizuje się również w odbiorach technicznych mieszkań i domów od deweloperów oraz z rynku wtórnego. Odbierał mieszkania i domy świadcząc usługi na najwyższym poziomie na terenie miasta Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Inowrocławia, Grudziądza, Gdańska i Chojnic.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego naszą działalność, a w szczególności prezentującego czynności dokonywane przy odbiorach domów i mieszkań dla naszych klientów:

https://www.facebook.com/VestumWyceny/videos/556570851445724/

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 501-107-952

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vestum Tomasz Wierzbicki, Piaskowa 20, 87-126 Obrowo, NIP: 8792634048.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Vestum Tomasz Wierzbicki, z siedzibą na ul. Piaskowej 20, 87-126 Obrowo moich danych osobowych w celach marketingowych.

firma vestum